LIGOWA RYWALIZACJI W PEŁNI

Sezon ligowy w pełni. W minioną sobotę i niedzielę rywalizowały wszystkie zgłoszone do rozgrywek drużyny Klubu Sportowego Wasilków.

Rzecz jasna największą uwagę kibice przywiązują do występów pierwszego zespołu seniorów. Mówiąc najdelikatniej, podopieczni Kamila Stanisławskiego nie rozpieszczają widzów swoimi wynikami. W sobotnie popołudnie odnieśli 8 ligową porażkę przegrywając na własnym obiekcie z Ursusem Warszawa 0:2. Wasilkowianie z zerowym dorobkiem punktowym zamykają tabelę III ligi grupy 1.

Niewiele lepiej radzą sobie nasi trampkarze . Zawodnicy trenerów Stanisławskiego i Popowskiego ponieśli 4 porażkę w sezonie, przegrywając na wyjeździe 3:6 z Talentem Białystok. Pewnym usprawiedliwieniem wasilkowian może być fakt, iż grając w I lidze wojewódzkiej mierzą się z najsilniejszymi drużynami na Podlasiu w swojej kategorii wiekowej.

Powodów do zadowolenia nie ma również opiekun juniorów młodszych, Jakub Budźko. Jego gracze po raz kolejny musieli uznać wyższość przeciwnika, tym razem na Stadionie Miejskim przy ul. Supraślskiej 21  ulegli Promieniowi Mońki  2:7 i  w 6-zespołowej stawce plasują się na 5 lokacie w ligowej tabeli.

Po dobrym starcie zadyszki dostali nasi młodzicy. W niedzielę przegrali z Puszczą Hajnówka 1:2. Była to trzecia porażka z rzędu wasilkowian.

Bardzo dobrze prezentują się natomiast dwie drużyny występujące w kategorii orlik. Pierwszy zespół w sobotnim turnieju zdobył komplet zwycięstw i samodzielnie lideruje w tabeli, zaś druga drużyna po dobrym występie pokonała LZS Krynki, by w pozostałych spotkaniach nieznacznie ulec rywalom.

Dzielnie walczą nasi najmłodsi adepci futbolu, drużyny żaków. Gracze Piotra Dąbrowskiego i Przemysława Panka rywalizują z AP Jagiellonią Białystok oraz Juniorem Białystok i Juniorem II Białystok. Po dwóch turniejach pierwszy zespół ma 2 wygrane na koncie, zaś „dwójka” nie zasmakowała jeszcze zwycięstwa.

Na zakończenie weekendu drugi zespół seniorów uległ Jastrzębowi Knyszyn 0:1.