Wróciła III liga.

W sobotę po przerwie zimowej wznowiła rozgrywki trzecia liga grupa 1. KS Wasilków w 19 kolejce spotkań podejmował na „własnym” boisku w Zambrowie RKS Radomsko i przegrał 0:3.

Mecz miał przebieg bardzo podobny do większości spotkań KS Wasilków w tym sezonie. Pierwsza połowa bardzo wyrównana z szansami bramkowymi wasilkowian (np. Zubowski strzela w słupek), przeciwnicy pierwsze celne uderzenie na bramkę Gędźwiła oddali dopiero w 42 minucie.

Początek drugiej połowy to bardzo złe zachowanie zawodników trenera Speichlera przed własnym polem karnym i radomszczanie w 47 minucie zdobywają bramkę. Od tego momentu przyjezdni grają swobodniej, lepiej operują piłką i generalnie mają optyczną przewagę. KS Wasilków nie składa broni, kilkukrotnie dochodzi do pola karnego przciwników, ale brakuje wykończenia akcji. Chęć doprowadzenia do wyrównania sprawia, że nasza drużyna zostawia coraz więcej miejsca na swoim przedpolu, to powoduje, że RKS kilkukrotnie wychodzi z kontrą i jedna z takich akcji kończy się golem na 0:2 (61 min.)  Obraz gry nie wiele się zmienia tj. RKS Radomsko ma przewagę w posiadaniu piłki, KS Wasilków próbuje zdobyć bramkę i nadziewa się na kolejne kontrataki, czego efektem jest bramka na 0:3 w ostatniej minucie spotkania.

KS Wasilków – RKS Radomsko 0:3

KS Wasilków: Paweł Gendźwiłł – Dawid Ostaszewski, Przemysław Panek, Damian Wysocki, Łukasz Rybakowski ( 70′ Łukasz Wojciechowski), Bartosz Dudziński, Michał Poduch (70′ Jakub Kozłowski), Grzegorz Makal, Maciej Zieniewicz (70′ Michał Kossyk), Jakub Jakimiuk, Damian Zubowski