Wyniki weekendu

Pięć drużyn naszego klubu rywalizowały w swoich rozgrywkach w sobotę i niedzielę.

Pierwsza drużyna, występującea w III lidze gr. 1, w sobotę przegrała na własnym stadionie z KS Kutno 0:2. Po tej porażce zajmujemy ostatnie 22 miejsce w tabeli III ligi i na 8 kolejek do końca rozgrywek mamy już tylko matematyczne szanse na utrzymanie się w tej klasie rozgrywkowej.

Rezerwy drużyny seniorów w niedzielę na stadionie w Wasilkowie przegrały w swoim pierwszym wiosennym meczu z drużyną KOS Rutki 0:1. Podopieczni Artura Mateli po tym meczu zajmują 7 miejsce w Klasie A seniorów.

Trampkarze KS Wasilków rywalizujący w I lidze wojewódzkiej trampkarzy w sobotę ponieśli porażkę w Białymstoku z drużyną Hattrick Białystok 3:5. Był to drugi mecz tej wiosny zespołu Krzysztofa Popowskiego i niestety druga porażka.

Również w sobotę Młodzicy naszego klubu rywalizujący w II lidze wojewódzkiej Młodzika rozgrywali swój mecz na wyjeździe. Drużyna prowadzona przez trenera Popowskiego pokonała w Gródku tamtejszy Gryfik 2:1. Młodzicy tym meczem zainaugurowali wiosenne rozgrywki.

Na pierwszy turniej tej wiosny wybrali się zawodnicy drugiej drużyny Orlików KS Wasilków. Zespół trenerów Butkiewicza i Bućki rozegrał w Czarnej Białostockiej 4 spotkania wygrywając jeden mecz i ponosząc 3 porażki.