Weekendowe wyniki drużyn KS Wasilków

O zwycięstwie czwartoligowej drużyny KS Wasilków nad Promieniem Mońki 2:0, pisałem już wczoraj, teraz wyniki pozostałych drużyn naszego klubu z minionego weekendu.

Rezerwy drużyny seniorów w niedzielę podejmowały na własnym stadionie Piłkawkę Białystok. Niestety podopieczni Artura Mateli przegrali to spotkanie 1:2. Pewnym usprawiedliwieniem jest fakt, że nasza drużyna całą drugą połowę grała w dziesiątkę, po wykluczeniu z gry tuż przed przerwą Adriana Zawadzkiego. Po mimo tego KS II Wasilków przeważał i bardzo często gościł na przedpolu bramki gości. Zabrakło doświadczenia żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W drugiej połowie w naszym zespole występowało aż siedmiu młodzieżowców w tym dwóch szesnastolatków i dwóch siedemnastolatków.

Klasa A seniorów gr. 3

KS II Wasilków – Piłkawka Białystok 1:2.

Bramka dal KS II Mateusz Kalicki

—————————————————————————————-

Trampkarze C1 (rocznik 2007 i młodsi) w ramach 3 kolejki spotkań grupy 1, drugiej ligi wojewódzkiej udali się do Hajnówki na mecz z OSiR. Po wyrównanym meczu i stworzeniu sobie kilku niezłych sytuacji KS Wasilków wygrał 2:1. Było to trzecie zwycięstwo naszej drużyny i z kompletem punktów prowadzą w tabeli swojej grupy.

II liga wojewódzka Trampkarza C1, grupa 1

OSiR Hajnówka – KS Wasilków 1:2

Bramki dal KS : Maciej Dąbrowski i Mateusz Ejdys


W sobotę na stadionie w Wasilkowie drużyna Młodzika D2 rywalizująca w drugiej lidze wojewódzkiej grupa 1, pokonała Bociana Boćki 9:0. Nasi młodzicy po czterech porażkach w pierwszych kolejkach sezonu, bardzo poprawili sobie humory, wyraźnie wygrywając swój mecz.

II liga wojewódzka Młodzika D2, grupa 1

KS Wasilków – Bocian Boćki 9:0

Bramki dla KS: Kacper Malinowski x 4, Filip Kalinowski x 4 i Karol Zinówko


Drużyna Orlika E2 , rywalizująca w grupie 3 rozgrywała swój turniej w Mońkach, mając za przeciwników gospodarzy – Promień Mońki oraz Akademię Malucha II Białystok, APN II Hattrick Białystok i Falcon Sokółka. Zarząd podlaskiego związku piłki nożnej podjął decyzję, że od obecnego sezonu w rozgrywkach dzieci nie prowadzi się tabel i nie wprowadza wyników meczów. Dlatego też możemy podać iż taki turniej się odbył.