Weekendowe wyniki drużyn KS Wasilków

Oprócz drużyny seniorów występującej w IV lidze również inne zespoły KS Wasilków rozgrywały mecze w ostatni weekend oto ich wyniki:

Trampkarze C1 (rocznik 2007 i młodsi) w piątek na wyjeździe zremisowali );) ze Spartą Szepietowo. Podopieczni Roberta Speichlera nie przegrali jeszcze żadnego meczu w swojej lidze.

Trampkarze C2 (rocznik 2008 i młodsi) pokonali w niedzielę na własnym stadionie Czarnych Czarna Białostocka 3:1. Dla zawodników trenera Wojciecha Nasuto było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Młodzik D2 (rocznik 2010 i młodsi) ekipa trenerów Jakuba Budźko i Wojciecha Nasuto przegrała w Gródku z Gryfikiem 4:7, była to 5 porażka w 6 meczach naszych Młodzików.

Orlik E1 (rocznik 2011 i młodsi) zespół trenerów Piotra Dąbrowskiego i Przemysława Panka brał udział  w sobotę w turnieju w Sokółce i uzyskał następujące wyniki:

1:1 z Czarnymi Czarna Białostocka,

0:2 z Falconem Sokółka,

2:1 z KS Studzianki

i 1:2 z LZS Krynki.

Żak F1 (rocznik 2013 i młodsi) dwie drużyny naszego klubu pod opieką trenera Marcina Małaszewskiego brały udział w turnieju w Czarnej Białostockiej, ale w myśl zarządzenia podlaskiego ZPN wyniki i tabele najmłodszych roczników nie są publikowane.