Najbliższe mecze drużyn KS Wasilków

Najbliższy weekend dla drużyn KS Wasilków rozpoczyna się już w piątek 1 października. Trampkarze C2, którzy grają w II lidze wojewódzkiej, jadą do Łomży na mecz 5 kolejki z AP Lider. Nasza drużyna ma szanse podreperować konto punktowe ponieważ dzisiejszy przeciwnik w czterech dotychczasowych meczach nie zdobył ani jednego punktu, a bilans bramkowy ma 3 : 87. Co prawda podopieczni trenera Nasuto wygrali tylko raz w trzech spotkaniach, ale należy spodziewać się dobrych wiadomości z Łomży.

II liga wojewódzka Trampkarzy C2

AP Lider Łomża – KS Wasilków  piątek, 1 października, godz. 20:00

W sobotnie przedpołudnie drużyna trenowana przez Piotra Dąbrowskiego i Przemysława Panka czyli Orlik E2, rozegra turniej w Białymstoku gdzie gospodarzem będzie Akademia Malucha II. Oprócz gospodarzy i KS Wasilków w turnieju udział wezmą Promień Mońki, Falcon Sokółka i AP Hattrick II Białystok. Jak już wcześniej informowaliśmy w tej kategorii wiekowej nie publikowane są wyniki ani tabela.

Orlik E2 grupa 3

Turniej w Białymstoku sobota, 2 października, godz. 9:00

Również w sobotę na stadionie w Wasilkowie w II lidze wojewódzkiej Trampkarza C1 grupa 1, dojdzie do pojedynku lidera z wiceliderem tabeli, czyli KS Wasilków podejmie KS Piast Białystok. Obie drużyny w obecnym sezonie rozegrały po cztery spotkania, z których po trzy wygrały. Podopieczni Roberta Speichlera pokonali dotychczas MKS pogoń Łapy, Pasję Kleosin i OSiR Hajnówka oraz zremisowali ze Spartą Szepietowo, czas zmierzyć się z Piastem.

II liga wojewódzka Trampkarzy C1 grupa 1

KS Wasilków – KS Piast Białystok sobota, 2 października, godz. 11:00

Seniorskie drużyny naszego klubu swoje mecze rozegrają w niedzielę. Jako pierwsi do rywalizacji w Klasie A seniorów, przystąpią zawodnicy drugiego zespołu KS Wasilków. Drużyna trenowana przez Artura Matelę podejmie na własnym boisku rezerwy ŁKS Łomża. Przeciwnicy prezentują się bardzo solidnie w dotychczas rozegranych pięciu meczach nie zaznali goryczy porażki, odnieśli 3 zwycięstwa i 2 razy remisowali. Rezerwy KS Wasilków czeka ciężki sprawdzian.

Klasa A seniorów grupa 3

KS II Wasilków – ŁKS 1926 II Łomża niedziela, 3 października, godz. 14:00

Pierwsza drużyna seniorów KS Wasilków na mecz 8 kolejki IV ligi grupa podlaska pojedzie do Szepietowa. Zespół Roberta Speichlera po trudnym początku sezonu gra co raz bardziej efektywnie. W trzech ostatnich spotkaniach zgromadzili 9 punktów i zdobyli 13 bramek tracąc tylko 3. Gospodarze niedzielnego meczu, Sparta w dotychczas rozegranych 7 kolejkach zdobyła 7 punktów przy bilansie bramkowym 10 : 18.

IV liga grupa podlaska

Sparta 1951 Szepietowo – KS Wasilków niedziela, 3 października, godz. 15:30