Pozostałe wyniki drużyn KS Wasilków

Drużyna Trampkarzy C2 (rocznik 2008 i młodsi) pod opieką Wojciecha Nasuto pokonała w piątek na wyjeździe AP Lider Łomża 7:0

Trampkarze C1 (2007 i młodsi) w sobotnie przedpołudnie zremisowali w Wasilkowie z Piastem Białystok 2:2. KS Wasilków prowadził w tym meczu już 2:0 jednak przeciwnicy zdołali doprowadzić do remisu. Mecz stał na niezłym poziomie, ale nie może to dziwić nasi trampkarze podopieczni Roberta Speichlera są liderem tabeli swojej grupy, a Piast zajmuje drugą lokatę.

Druga drużyna seniorów występująca w Klasie A gr. 3, poniosła kolejną porażkę, tym razem na własnym stadionie ulegli wiceliderowi tabeli, drużynie ŁKS II Łomża 0:4. Zespół trenera Artura Mateli nie dość, że ma jedną z najniższych średnich wieku w lidze, to jeszcze kończył mecz w „10”, po czerwonej kartce dla Michała Sawickiego.

Swój turniej rozgrywała drużyna Orlika E2. Zespół trenowany przez Piotra Dąbrowskiego i Przemysław Panka grał w Białymstoku. Gospodarzem turnieju był zespół Akademii Malucha II, a oprócz nich udział wzięły ekipy Promienia Mońki, Falconu Sokółka i APN Hattrick II Białystok. Jak już kilkukrotnie informowaliśmy wyników i tabeli w tej kategorii wiekowej nie publikuje się.