Kiedy grają drużyny KS Wasilków

Dwa wydarzenia zaplanowane na kończący się tydzień w których brały udział nasze drużyny już się odbyły.

Młodzicy D2 mecz 8 kolejki II ligi wojewódzkiej grupa 1 rozegrali w środę, Na stadionie w Wasilkowie pokonali Spartę Szepietowo 2:1 po dwóch bramkach Kacpra Malinowskiego.

W piątek 8 października turniej w Wasilkowie rozgrywały Żaki. Dwie drużyny naszego klubu rywalizowały z Falconem Sokółka, Czarnymi Czarna Białostocka, KS Studzianki i AP Hattrick II Białystok. Wyniki w tej kategorii wiekowej są sprawą drugorzędną. Dlatego też tylko informujemy, że takie zawody miały miejsce.

Przed nami kolejne spotkania ligowe naszych drużyn.

W sobotę 9 października drużyna Orlik E1

jedzie na turniej do Studzianek. Zespół trenowany przez duet trenerski Piotr Dąbrowski, Przemysław Panek zmierzy się z gospodarzami  – KS Studzianki, oraz Falconem Sokółka, Czarnymi Czarna Białostocka i LZS Krynki.

Orlik E1 turniej w Studziankach od godziny 9:00

————————————————————————-

Również w sobotę Młodzik D2 rozegra drugi w tym tygodniu mecz, tym razem podopieczni Jakuba Budźki i Wojciecha Nasuto zmierzą się w Białymstoku z drugą drużyną AP Talent. Zespół z Białegostoku jest wiceliderem rozgrywek i naszych młodych adeptów piłki nożnej czeka trudny sprawdzian.

II liga wojewódzka Młodzika D2

AP Talent II Białystok – KS Wasilków, godz. 12:30


Także w sobotę seniorski zespół rezerw zagra na wyjeździe. Tym razem drużyna Artura Mateli jedzie do Tykocina na spotkanie z liderem rozgrywek Hetmanem. Naszym rezerwom nie wiedzie się najlepiej w obecnym sezonie, a na dodatek w meczu z liderem nie będzie mógł wystąpić podstawowy bramkarz zespołu Michał Sawicki. To efekt czerwonej kartki, którą otrzymał w poprzedniej kolejce.

Klasa A seniorów

Hetman Tykocin – KS II Wasilków, godz. 15:00


Tylko jedno wydarzenie z udziałem drużyny KS Wasilków będzie miało miejsce w niedzielę. Zespół Orlika E2 rozegra turniej w Białymstoku, gdzie gospodarzem będzie druga drużyna APN Hattrick Białystok, oprócz nich w turnieju wystąpią: Promień Mońki, Akademia Maluch II Białystok i Falcon Sokółka.

Orlik E2 grupa 3

Turniej w Białymstoku od godziny 16:00