KS Wasilków VS Hetman Białystok

W ostatnią środę KS Wasilków rozegrał towarzyskie spotkanie przeciwko Hetmanowi Białystok. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla KS-u Wasilków.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Paweł Gendźwił, Łukasz Wojciechowski, Marcin Małaszewski,  Piotr Dąbrowski, Aliaksei Liavontsyeu, Robert Speichler, Oskar Dziermański, Aliaksei Vatkevich, Rafał Szeretucha, Dawid Śliwowski oraz Kuba Witkowski, a w drugiej połowie na boisku pojawili się: Kosma Kurz, Kamil Mróz, Wojciech Nasuto, Zawodnik testowany, Michał Hryszko, Damian Fronc, Mateusz Kalicki oraz Jakub Kozłowski. 

Mecz rozpoczął się chwilę po gwizdku rozpoczynającym spotkanie trafienie do bramki zanotował Aliaksei Vatkevich. W tej samej połowie z rzutu karnego bramkę na 2:0 strzelił ponownie Vatkevich. Bramka dla Hetmana padła w drugiej połowie po indywidualnym błędzie naszego obrońcy. Przez większość meczu utrzymywaliśmy się na połowie przeciwnika, ale mimo to mieliśmy problem ze skonstruowaniem akcji bramkowej. Trener Robert Speichler był zadowolony z meczu, w którym zawodnicy zrealizowali założony cel. 

Następny mecz kontrolny KS Wasilków rozegra w sobotę o godz. 10.00 przeciwko rezerwom Jagielloni Białystok w ośrodku treningowym Jagielloni przy ulicy Elewatorskiej 4.

Powodzenia panowie!