Dwa oblicza KS Wasilków

W ostatnią sobotę KS Wasilków zmierzył się z drugą drużyną Jagiellonii Białystok w kontrolnym spotkaniu w ośrodku treningowym Jagiellonii przy ulicy Elewatorskiej 4.Spotkanie zakończyło się wynikiem 7:0 dla Jagiellonii, choć do przerwy było 0:0.

W pierwszej połowie KS Wasilków pokazał się z bardzo dobrej strony utrzymując się w przy piłce, świetnie atakując oraz broniąc. Dzięki dobrej grze w obronie nasz bramkarz zachował czyste konto. Niestety po zmianach w drugiej połowie gra naszej drużyny była całkowicie odmienna od prezentowanej w pierwszych 45 minutach. W większości po indywidualnych błędach w tracimy 7 bramek, nie strzelając żadnej.

W spotkaniu zagrali: Paweł Gendźwiłł, Kamil Mróz, Wojciech Małaszewski, Damian Fronc, Zawodnik Testowany, Michał Hryszko, Grzegorz Makal, Aliaksei Vatkevich, Mateusz Cichoński, Dawid Śliwowski oraz Jakub Kozłowski, a w drugiej połowie pojawili się: Kosma Kurz, Piotr Dąbrowski, Aliaksei Liavontsyeu, Łukasz Wojciechowski, Oskar Dziermański, Jakub Witkowski, Mateusz Kalicki.

Według trenera naszego zespołu w pierwszej połowie był bardzo zadowolony z meczu niestety zmieniło się to jak gra w drugiej połowie.

Następne spotkanie KS Wasilków rozegra w środę o 16: w ośrodku treningowym Jagielloni przy ulicy Elewatorskiej 4 przeciwko Jagielloni Białystok U18. Powodzenia!