Pod balonem jak w cyrku

W ostatnią środę KS Wasilków rozegrał spotkanie sparingowe przeciwko Jagielloni u18.

Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Jagiellonii. Na sztucznym boisku pod balonem można było zobaczyć „popisy” naszych zawodników. W trakcie meczu mieliśmy problem ze skonstruowaniem akcji a jak ową akcje już wykreowaliśmy to nie umieliśmy zachować zimnej krwi. Już w pierwszej połowie po kontrataku oraz błędzie indywidualnym naszego obrońcy straciliśmy bramkę na 1:0. W drugiej połowie po próbie podania głową do bramkarza trafiliśmy do własnej bramki na 2:0. Bramkę na 3:0 straciliśmy po rzucie wolnym przed polem karnym. 

KS Wasilków zagrał w składzie: Paweł Gendźwiłł, Rafał Szeretucha, Marcin Małaszewski, Damian Fronc, Zawodnik Testowany, Michał Hryszko, Grzegorz Makal, Aliaksei Vatkevich, Mateusz Cichoński, Dawid Śliwowski oraz Jakub Kozłowski. W drugiej połowie na boisku pojawili się: Kosma Kurz, Wojciech Nasuto, Łukasz Wojciechowski, Oskar Dziermański, Robert Speichler, Jakub Witkowski, Mateusz Kalicki.

Następne spotkanie nasza drużyna rozegra w sobotę o 12:00 przeciwko Dąbrowie Białostockiej w Sokółce. Powodzenia!