Jak Niemcy z Brazylią

W ostatnią sobotę KS Wasilków wygrał w spotkaniu sparingowym 7:1 przeciwko Dąbrowie Białostockiej w Sokółce.

Zagraliśmy w składzie: Paweł Gendźwiłł, Kamil Mróz, Piotr Dąbrowski, Damian Fronc, Zawodnik Testowany, Michał Hryszko, Grzegorz Makal, Aliaksei Valkevich, Mateusz Cichoński, Dawid Śliwowski oraz Zawodnik Testowany. W drugiej połowie pojawili się: Damian Dunaj, Marcin Małaszewski, Wojciech Nasuto, Łukasz Wojciechowski, Jakub Kozłowski, Rafał Szeretucha, Kalicki, Damian Zubowski.

W pierwszej połowie po rzucie wolnym Valkevicha bramkę strzelił Dawid Śliwowski. Jakiś czas później trafił dublet strzelając bramkę z rzutu wolnego. Następną bramkę na 3:0 strzałem sprzed pola karnego strzelił Mateusz Cichoński. Ostatnią bramkę w pierwszej połowie strzelił po podaniu prostopadłym od Makala Zawodnik Testowany. W drugiej połowie straciliśmy bramkę na 4:1 po centrostrzale za plecy bramkarza. Później po asyście Szeretuchy dublet ustrzelił Zawodnik testowany. Bramkę na 6:1 po kolejnej asyście Szeretuchy strzelił Damian Żubrowski. Bramkę zamykającą wynik meczu po dośrodkowaniu od Szeretuchy strzelił Łukasz Wojciechowski. W samym meczu przeciwnik miał problem z wyprowadzeniem ataku ponieważ graliśmy agresywnie i nie pozwoliliśmy im podejść pod naszą bramkę

Następne spotkanie KS Wasilków rozegra w sobotę przeciwko rezerwom Pogoni Siedlce w Siedlcach o godzinie 14:30. Powodzenia!