KS Wasilków – Warmia Grajewo

Po ostatniej porażce przeciwko Turowi Bielsk Podlaski przyszedł czas na następny mecz. W sobotę o godzinie 15.00 KS Wasilków podejmie Warmię Grajewo na stadionie miejskim w Wasilkowie.

Jaki idą przygotowania do meczu?

 

Wyciągnęliśmy wnioski z ostatniego spotkania i poprawiliśmy błędy dzięki czemu w tym meczu pokażemy się z lepszej strony.

 

Jakie zmiany zostały dokonane?

 

Będzie kilka zmian w składzie, część z nich będzie wymuszona z powodu między innymi chorób a część z nich ze względu na ich grę w poprzednim meczu. Do składu wraca Aliaksei Vatkivich, który wcześniej pauzował za kartki, a na pewno będzie wiodącą postacią. Najbardziej martwi choroba jednego z zawodników który nie będzie przez nią trenował przez tydzień oraz sprawy zawodowe drugiego gracza, a obaj grali by na pewno w pierwszym składzie. W poprzednim meczu wypadł również Jakub Kozłowski z powodu czerwonej kartki, na szczęście tylko na jedno spotkanie. W meczu dostaną szansę ci którzy będą mieli okazję pokazać się z dobrej strony.

 

Graliście w już z Warmią Grajewo w poprzedniej rundzie?

 

Graliśmy z nimi zgadza się. Niestety przegraliśmy 2:1 na wyjeździe. Można było pokusić się o lepszy wynik tak jak w meczu z Turem na ich stadionie. Powinniśmy je przynajmniej zremisować, lecz nie udało się nam to przez naszą nieskuteczność. Obecnie z tego co wiem Warmia zrobiła 2 wzmocnienia. Mam nadzieję, że będzie to wyrównany mecz i to my będziemy drużyną, która będzie się cieszyć na koniec.