Spotkania 25.03 – 27.03

KS Wasilków przegrywa z Olimpią Zambrów 6:2 na stadionie w Zambrowie.

W pierwszym składzie wyszli: Paweł Gendzwiłł, Vladyslav Chechka (30 ‘ Łukasz Wojciechowski (70’ Jakub Kozłowski)), Mateusz Cichoński (85’ Patryk Bernecki), Rafał Szeretucha, Oskar Dziermański (46’ Dawid Śliwowski), Damian Wysocki, Michał Hryszko, Damian Zubowski, Kamil Mróz, Marcin Małaszewski, Aliaksei Vatkevich.

Drużyna wyszła nieprzygotowana mentalnie na mecz z ciężkim przeciwnikiem, przez co do 70 minuty przegrywaliśmy 4:0. W 75 minucie bramkę kontaktową na 4:1 strzelił Damian Zubowski,  który dołożył kolejne trafienie chwilę później. Niestety mimo lepszej gry po drugim golu Zubowskiego straciliśmy jeszcze 2 bramki.

Następne spotkanie KS rozegra w sobotę o 16.00 na stadionie w Wasilkowie, gdzie podejmą Krypniankę Krypno.

 

W piątek miało miejsce towarzyskie spotkanie trampkarza starszego KS Wasilków z MOSPem II Białystok. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1 dla KSu, a mecz rozegrany był w formule 2 razy po 40 minut.

W pierwszym składzie wyszli: Kurz, Kawałko, Storonowicz, Prymaka, Wasilewski, Gogol, Gawryluk, Godlewski, Podłaszczyk, Pikulski, Dąbrowski, a w drugiej połowie zagrali: Wyszomirski, Siemieńczuk oraz Kuźmicki. Bramki dla KSu strzelali: 3x Podłaszczyk, 1x Gawryluk, 1x Dąbrowski.

Warto dodać że w drugiej połowie w drużynie MOSPu pojawili się zawodnicy grający w pierwszym zespole MOSPu który występuje w pierwszej lidze trampkarza starszego a drużyna prowadzona przez Roberta Speichlera w drugiej.

Następne spotkanie naszych trampkarzy ,które będzie meczem ligowym, zostanie rozegrane w niedzielę 03.04 o godzinie 15:00 w Juchnowcu Dolnym przeciw Pasji Kleosin.

 

Natomiast w sobotę nasze skrzaty rozegrały kolejny turniej. Tym razem rywalizowali w Choroszczy przeciwko miejscowym zawodnikom, a także AP Talent, Koronie Dobrzyniewo, Jastrzębowi Knyszyn i AP Leśna. Było dużo grania i świetnej zabawy.

 

W niedzielę druga drużyna KSu Wasilków rozegrała towarzyskie spotkanie przeciwko drużynie z Juchnowca. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Spotkanie było rozgrywane w ciężkich warunkach, a mimo tego KS rozegrał naprawdę dobry mecz. Trener Michał Poduch bardzo pozytywnie wypowiadał się na temat drużyny, która dobrze funkcjonuje na treningach i przekłada to na mecze.

Następne spotkanie drugiego zespołu będzie spotkaniem ligowym przeciwko KS Sokoły 9-10 kwietnia na stadionie w Wasilkowie.

 

Powodzenia wszystkim drużynom!!