Skrót Sobotnich Meczów

KS Wasilków wygrywa z Promieniem Mońki 2:1 na stadionie w Wasilkowie.

W pierwszym składzie wyszli: Paweł Gendzwiłł, Wojciech Nasuto, Piotr Dąbrowski, Rafał Szeretucha(46’ Mateusz Cichoński), Damian Wysocki, Michał Hryszko, Damian Zubowski, Damian Fronc, Dawid Śliwowski( 63’ Grzegorz Makal), Aliaksei Vatkevich(89’ Patryk Bernacki), Jakub Kozłowski(63’ Marcin Małaszewski). 

Pogoda nam nie sprzyjała ,  zawodnicy mieli problemy z grą i w 20 minucie goście prowadzili  1:0. Po straconej bramce drużyna zaczęła grać lepiej i już w 67 minucie bramkę na 1:1 strzelił Damian Zubowski. Niespełna 3 minuty później po wspaniałym podaniu w pole karne Damiana Zubowskiego przeciwnicy strzelili bramkę samobójczą na 2:1. 

Następne spotkanie KS rozegra w sobotę o 17.00 na stadionie w Kolnie, gdzie podejmą Orzeł Kolno.

W sobotę druga drużyna KSu Wasilków rozegrała kolejne spotkanie ligowe przeciwko Kosowi 1984 Rutki. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla zespołu z Rutek. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Michał Woronowicz. Gra drużyny rezerw pomimo przegranej była dobra i gdyby nie błędy indywidualne przez które straciliśmy bramki mecz mógł się skończyć lepszym wynikiem.

Następne spotkanie drugiego zespołu przeciwko Koronie Dobrzyniewo Duże  odbędzie się 23 kwietnia o godzinie 15.00 na stadionie w Wasilkowie.

 

Do boju KS!