Skrót Weekendowych Meczów

KS Wasilków wygrywa z Orłem Kolno 2:1 na stadionie w Kolnie.

W pierwszym składzie wyszli: Paweł Gendzwiłł, Wojciech Nasuto, Piotr Dąbrowski, Rafał Szeretucha, Damian Wysocki (46’ Kamil Mróz), Michał Hryszko, Mateusz Cichoński, Damian Fronc, Dawid Śliwowski ( 46’ Grzegorz Makal), Aliaksei Vatkevich, Jakub Kozłowski (70’ Jakub Witkowski). 

Mecz zaczął się dobrą grą naszej drużyny i  w 10 minucie bramkę na 1:0 strzelił Rafał Szeretucha po dośrodkowaniu Mateusza Cichońskiego. W 38 minucie Mateusz Cichoński po dośrodkowaniu Rafała Szeretuchy podwyższył wynik na 2:0. Mimo kontroli gry przez cały mecz w 55 minucie przeciwnikom udało się strzelić bramkę na 2:1. 

Następne spotkanie pierwszego zespołu przeciwko Sparcie 1951 Szepietowo odbędzie się  30 kwietnia o godzinie 16.00 na stadionie w Wasilkowie.

 

W sobotę druga drużyna KSu Wasilków rozegrała kolejne spotkanie ligowe przeciwko Koronie  Dobrzyniewo Duże. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla drużyny rezerw.

 Bramki dla naszego zespołu strzelali Bartosz Dudziński oraz dwie bramki Oskara Dziermańskiego. Już w przeciągu pierwszych 20 minut  meczu nasza drużyna straciła 2 bramki po błędach indywidualnych. Pod koniec pierwszej połowy po pięknym strzale w okienko ustanawiamy wynik  na 2:1. W około 50 minucie po rzucie wolnym wyrównujemy  na 2:2 . 

W około 65 minucie z rzutu wolnego zwycięską bramkę trafia  Bartosz Dudziński.

Następne spotkanie drugiego zespołu przeciwko Piłkawka Białystok  odbędzie się 1 maja o godzinie 14.00 na stadionie w MOSPu w Białymstoku.

 

W sobotę mecz ligowy rozegrała również drużyna trampkarza KSu Wasilków. Spotkanie przeciwko Piastowi Białystok nasz zespół przegrał 6:0. Chłopaki próbowali grać w piłkę lecz niestety bramki padły po 2 rzutach rożnych i błędach indywidualnych.

 Następne spotkanie trampkarzy przeciwko Pogoni Łapy odbędzie się 8 maja o godzinie 11.00 na stadionie w Łapach.

 

Do boju KS!