Porażka Z MOSPem

KS Wasilków przegrywa z MOSPem Białystok 2:0.

W pierwszym składzie wyszli: Paweł Gendzwiłł, Wojciech Nasuto (75’ Vladislav Chechka), Piotr Dąbrowski, Kamil Mróz (67’ Damian Wysocki), Michał Hryszko, Mateusz Cichoński (46’ Rafał Szeretucha), Damian Fronc,  Grzegorz Makal, Oskar Dziermański (39’ Aliaksei Vatkevich), Jakub Kozłowski (67’ Jakub Witkowski), Damian Zubowski. 

W pierwszej połowie obie drużyny miały problem ze strzeleniem bramki. W 63’ minucie straciliśmy bramkę po rzucie karnym. Później mimo kilku akcji ofensywnych byliśmy bardzo nieskuteczni i w doliczonym po błędzie bramkarza straciliśmy bramkę na 2:0.

Następne spotkanie pierwszego zespołu przeciwko KS Michałowo odbędzie się 14 kwietnia o godzinie 16.00 na stadionie w Wasilkowie.

 

W niedziele druga drużyna KSu Wasilków rozegrała kolejne spotkanie ligowe przeciwko Narwii Choroszcz. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla drużyny gości. Bramki dla naszego zespołu strzelali Michał Poduch oraz Wojciech Olechno. Mecz rezerwy zaczęły od straty bramki już w piątej minucie. Później nie było lepiej i do przerwy było już 3:0. W 65 minucie straciliśmy bramkę na 4:0 a minutę później Michał Poduch strzelił bramkę na 4:1. W doliczonym czasie gry bramkę na 4:2 strzelił Wojciech Olechno zamykając tym samym wynik meczu.

Następne spotkanie drugiego zespołu przeciwko ŁKS 1926 II Łomża  odbędzie się 15 maja o godzinie 17.15 na stadionie w Łomży.

 

Do boju KS!