KS Wasilków VS KS Michałowo

KS Wasilków przegrywa z KSem Michałowo 2:4.

W pierwszym składzie wyszli: Paweł Gendzwiłł, Wojciech Nasuto (56’ Damian Mróz), Piotr Dąbrowski, Damian Wysocki, Michał Hryszko, Rafał Szeretucha(76’ Uladzislau Chechka), Damian Fronc, Marcin Małaszewski(76’ Jakub Witkowski), Aliaksei Vatkevich(56’ Oskar Dziermański), Jakub Kozłowski, Dawid Śliwowski. 

Już w 4 minucie straciliśmy bramkę po zamieszaniu w polu karnym. W 9 minucie dostaliśmy rzut karny który wykorzystał Michał Hryszko wyrównująć wynik spotkania na 1:1. Na odpowiedź przeciwników musieliśmy czekać do 23 minuty kiedy to straciliśmy bramkę na 2:1. W 30 minucie udało nam się wyrównać na 2:2 po pięknej bramce Michała Hryszko. Chwile po rozpoczęciu drugiej połowy straciliśmy bramkę na 3:2. W 65 minucie przeciwnik otrzymał rzut karny który wykorzystał zamykając wynik meczu na 4:2. W 88 minucie zawodnik KSu Michałowo otrzymał drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną. 

Następne spotkanie pierwszego zespołu przeciwko Krypniance Krypno odbędzie się 18 maja o godzinie 18.00 na stadionie w Wasilkowie.

 

W niedziele druga drużyna KSu Wasilków rozegrała kolejne spotkanie ligowe przeciwko ŁKS 1926 II Łomża. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla KSu. Bramki dla naszego zespołu strzelał Grzegorz Makal. Mecz rozpoczął się na korzyść gospodarzy i w 16 minucie strzelili bramkę na 1:0. Na bramkę wyrównującą nie trzeba było długo czekać już w 21 minucie piłkę do siatki wpakował Grzegorz Makal. Na zwycięską bramkę musieliśmy czekać aż do końcówki meczu gdyż w 86 minucie zwycięską bramkę strzelił ponownie Grzegorz Makal.

Następne spotkanie drugiego zespołu przeciwko Hetmanowi Tykocin  odbędzie się 22 maja o godzinie 14.00 na stadionie w Wasilkowie.

 

Do boju KS!