Tabela i Wyniki Żak

Na posiedzeniu 2 września 2021 roku Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej podjął uchwałę że od sezonu 2021/22 w rozgrywkach  kategorii wiekowych od skrzata (G ) do orlika (E ) nie będą prowadzone tabele i wyniki meczów. Po przeanalizowaniu uchwały PZPN Wydział Szkolenia Podlaskiego ZPN podjął decyzje w sprawie rozgrywek rundy jesiennej w tych kategoriach wiekowych:

  1. Rozgrywki w kategorii E1 pozostają bez zmian ( podział na grupy , terminarz, klasyfikacja wyników ). PZPN dopuszcza utrzymanie wyników w tej kategorii wiekowej na sezon 2021/22 celem wyłonienia drużyn do ligi wojewódzkiej młodzika D2 w przyszłym sezonie.
  2. Rozgrywki w kategorii E2,F1,F2 podział na grupy i terminarze pozostają bez zmian, ale nie prowadzona będzie klasyfikacja i tabele. Sędziowie odpowiadają za wprowadzenie do sprawozdania listy zawodników.
  3. W turniejach mogą występować tylko zawodnicy potwierdzeni do klubu i uprawnieni do danej drużyny w systemie EXTRANET

Zmodyfikowane zasady rozgrywek zamieszczone są w uaktualnionym aneksie do regulaminu rozgrywek młodzieżowych na sezon 2021/22

Zgodnie z zaleceniami PZPN apelujemy do klubów i rodziców o  nie publikowanie żadnych wyników w tych kategoriach na stronach internetowych i w mediach społecznościowych