Trampkarz

ANEKS DO REGULAMINU ROZGRYWEK MŁODZIEŻOWYCH W SEZONIE 2018/19

TRAMPKARZ C1 (ur.2004 i młodsi)

Trampkarze KS Wasilków występują w II LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA 3

– 44 drużyn – 5 grup
– I LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZA C1 ( 8 drużyn )
– II LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZA C1 ( 4 grupy 8,8,10 i 10 drużyn)
Runda jesienna :
– w rundzie jesiennej każda drużyna z I Ligi Woj. rozgrywa z pozostałymi drużynami dwa spotkania, jedno jako gospodarz, jedno jako gość, „każdy z każdym”, „ mecz i rewanż” wg terminarza rozgrywek. W II Lidze Woj. drużyny grają „każdy z każdym” po jednym meczu wg. terminarza.
– najlepsza drużyna po rundzie jesiennej z I ligi wojewódzkiej uzyskuje prawo gry w barażu o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15.
– drużyny z miejsc 7-8 po rundzie jesiennej otrzymują statut spadkowicza z I Ligi Wojewódzkiej
– 4 najlepsze drużyny ( po jednej z każdej grupy) po rundzie jesiennej z II Ligi wojewódzkiej uzyskują prawo do gry w barażu o awans do I Ligi Woj.( awans uzyskują 2 zespoły )
– w przypadku spadku drużyn występujących w CLJ U-15 ewentualny spadek kolejnych drużyn wg. Regulaminu rozgrywek Podlaskiego ZPN
Runda wiosenna :
– w rundzie wiosennej każda drużyna z I Ligi Woj. rozgrywa z pozostałymi drużynami dwa spotkania, jedno jako gospodarz, jedno jako gość „każdy z każdym”, „ mecz i rewanż” wg. terminarza rozgrywek. W II Lidze Woj. drużyny grają „każdy z każdym” po jednym meczu wg. terminarza.
– najlepsza drużyna po rundzie wiosennej z I ligi wojewódzkiej uzyskuje prawo gry w barażu o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15.
– drużyny z miejsc 7-8 po rundzie wiosennej otrzymują statut spadkowicza z I Ligi Wojewódzkiej
– 4 najlepsze drużyny ( po jednej z każdej grupy) po rundzie wiosennej z II Ligi wojewódzkiej uzyskują prawo do gry w barażu o awans do I Ligi Woj.( awans uzyskują 2 zespoły )
– w przypadku spadku drużyn występujących w CLJ U-15 ewentualny spadek kolejnych drużyn wg. Regulaminu rozgrywek Podlaskiego ZPN
1 zespół w Centralnej Lidze Juniorów u-15:
– AP Jagiellonia Białystok
Przepisy gry PZPN

W sezonie 2018/19 nie obowiązuje przepis o zmianach powrotnych.
W meczu można dokonać 7 zmian